PLOTY


Ploty

Kovové ploty - jsou ideálním řešením pro oplocení moderního rodinného domu, stylové vily či různých objektů občanské vybavenosti. Svým designem vhodně doplňují estetický ráz Vaší nemovitosti, zahrady nebo pozemku. Vhodné pro uchycení na kovové nebo zděné sloupky, které je možno kombinovat. Jako výplň se používá běžná ocel, kované ozdoby, dřevo i plast a sklo. Povrchová úprava může být pozinkováním a nástřikem vysoce kvalitními barvami dle RAL nebo jen nástřikem se základ. nátěrem.

obr obr

Drátěné oplocení - základními prvky pro drátěný plot jsou poplastované nebo pozinkované pletivo, sloupky, vzpěry, napínací dráty, vázací dráty, napínáky, ostnatý drát, případně podhrabové desky. Dále nabízíme branky a vrata ve všech velikostech.

obr obr obr

Panelové oplocení - které najde uplatnění nejen v průmyslu, ale také při oplocování různých objektů jakoobr jsou: parky, zahrady, školy, veřejná prostranství, podniky, sportovní objekty a podobně. Moderní technologie výroby a typizované prvkyobr zaručují příznivou cenu oplocení. Systém oplocení se skládá z panelů a sloupků připravených pro montáž bez dodatečných prvků. To umožňuje oplocení i svažitého terénu.

Povrchová úprava žárovým zinkováním oceli a lakováním polyesterovými barvami dodává oplocení výjimečnouobr odolnost proti přírodním vlivům a je zárukou dlouhodobé trvanlivosti.