VRATA


Vrata sekční garážová

U tohoto typu vrat se dokonale podařily skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší, pohodlnější a v první řadě bezpečnější.

se1 se2 se3

Vrata křídlová

Křídlová vrata jsou dnes pro svou konstrukci již opomíjená a na ústupu. Základním atributem křídlových vrat je bytelná, trvanlivá a bezpečná konstrukce. Křídlová vrata nejsou nijak hlučná a v garáži nezabírají žádný prostor. Vrata dodáváme v ocelovém provedení s výplní ocelovou, dřevěnou, plastovou v základním nebo finálním nátěru či upravené žárovým zinkováním.

kr1

Vrata výklopná

Základem výklopných vrat je moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce, která garantuje komfort a bezpečnost používání. Výklopná vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Další výhodou je možnost výroby na míru a příznivá cena. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší, pohodlnější a v první řadě bezpečnější.

v1 v2

Vrata průmyslová

Robustní konstrukce vhodná pro jakékoliv zatížení, do jakéhokoliv prostředí, vynikající tepelně izolační a protihlukové vlastnosti. V dnešní době sekční vrata představují standard v oblasti průmyslových vrat. U tohoto typu vrat se dokonale podařily skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat.

V objektu zabírají pouze místo pod stropem, případně lze vrata otevírat šikmo či kolmo vzhůru proto lze využít celý prostor průmyslového objektu. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší, pohodlnější a v první řadě bezpečnější.

nahoru

pr1 pr2